SIIN SAAD TUTVUDA CULSTONE MATUSEURNIDE VALIKUGA

Pane tähele! Tellimusi saad teha lehe alaosas.

Liigu palun allapoole!

Täispuidust urnide valikusse kuuluvad: 

 • E-seeria urnid, mis on valmistatud hoolikalt valitud, kõrge kvaliteediga kasepuidust. NB! E-16 malli urnid männipuidust! Urne on saadaval nii naturaalse tooniga kui ka peitsituna (toonimärgised: B – naturaalne kask või mänd,  W – läbikumav valge, Wa – pähkel). Soovi korral saab urni kaanele lisada risti.
 • A-seeria urnid on valmistatud eksootilisest mahagonist, kaunistatuna erinevate graveeringutega. A-seeria urne on soovi korral saadaval ka valgeks toonituna.

Puitplaadist urnide valikusse kuuluvad D-seeria urnid. 

 D-seeria urnid on valmistatud MDF-plaadist.

 • Modernselt askeetlik tahuka-kujuline urn on varustatud messingist tõsteaasadega, valge või musta tõstenööriga ning esiküljele kantud mallikohase kujundiga (saadaval ka ilma kujundita). Värvitud kolmes värvitoonis (toonimärgised: W – valge,  B – must, C – kirss). 
 • Trapetsikujulised urnid on oma kujult traditsioonilisemad. Esiküljele on kantud tagasihoidlik linnukujund. Vastavalt soovile võib urnile lisada ka kaaneristi.

Metallist urnide valikusse kuuluvad B-seeria urnid. 

Suursugused vaasikujulised urnid on kaunistatud peente ornamentidega ja saadaval kolmes värvitoonis – pronks, teras ja sinine email. 

Tehismarmorist urnid on valmistatud loodusliku liiva ja polümeermassi segust. 

 • Mitmesugused profiilivormid rõhutavad  tahukakujuliste urnide massiivsust, mida täiendab ka marmorile omane värvivalik.
 • Kandiliste vaaside vertikaalne kuju lisab urnidele rahulikku suursugusust. 

Urnid on hetkel saadaval viies värvitoonis (värvitoone vaata allpool).

Hetkel on saadaval järgmised värvitoonid:

  Sinu nimi (vajalik)

  Sinu e-posti aadress (vajalik)

  Teema

  Sinu soov