CULSTONE GROUP OÜ on tuhastusurnide tootja ja tarnija. Meie peamisteks klientideks on matusekorraldajad ning krematsiooniettevõtted.

Juba üle kahekümne aasta oleme oma toodangut turustanud mitmel pool maailmas – Ameerika Ühendriikides ja Euroopas.

Meie tooted on suures osas valmistatud käsitööna ning viimistletud parimal moel.

Meil on pakkuda lai valik täispuidust, puitplaadist, tehismarmorist ning metallist urne just sellise suurepärase kvaliteedi, optimaalse hinna ja paindlike tarnetingimustega, mis vastavad nii teie kui ka teie klientide ootustele.

Meie eesmärk ja missioon on kõige otsesemalt kergendada oma klientide tööd, pakkudes oma toodetega alati eeskujulikku kvaliteeti ning vankumatut tarnekindlust. Oleme seadnud selle prioriteediks, mille abil suudame kindlustada oma klientide rahulolu.

Meie tugevuseks on üle 20-aastane kogemus ja seisneb see eelkõige meie inimestes, kelle oskused, vilumus ja pühendumus on vundamendiks kogu CULSTONE tegevusele. Läbi meie oma tootmise suudame seetõttu tagada alati stabiilse kvaliteedi ning tootearengu, mis kokkuvõttes rahuldaks iga meie kliendi ootusi.

CULSTONE on asutatud 1990. aastal ja on oma asutamisest peale tootnud tuhastus- ehk krematsiooniurne mitmesuguseks otstarbeks. Algselt oli meie peamine turg Ameerika Ühendriikides, kuid viimasel aastakümnel oleme oma tegevuse suunanud rohkem kodumaale ja ka lähinaabritele Euroopas.

Tavaliste matuseurnide kõrval pakume kolumbaariumi urne ning samuti ka urne lemmikloomadele.

Alates 2015. aasta algusest on ettevõte nimeks Culstone Group OÜ.

Head tulemused sõltuvad inimestest

Evgeni Petrakovski

TEGEVJUHT ja tootmine
Evgeni on ettevõtte tootearengu mootor, kes on seotud firma toodangu loomise ja arendamisega selle asutamisest kuni praeguse ajani.

Aleksei Karamõšev

JUHATUSE LIIGE ja logistika
Aleksei kannab hoolt selle eest, et kogu süsteemi materiaalsed koostisosad liiguks sujuvalt tarnijatelt tootmisse ja sealt juba valmis toodetena edasi meie klientideni.

Tiit Vimberg

TURUNDUS ja eksportmüük
Tiidu hooleks on sidemete loomine ettevõtte ning välisklientide vahel. Tema hoole all on eksportmüük ja suhtluskanalid alates kliendipangast kuni veebileheni.